אודות

קבוצת פלזית פוליגל


ניסיון טכנולוגי

קבוצת פלזית-פוליגל, חלוצה ומובילה עולמית בתכנון, פיתוח וייצור של לוחות תרמופלסטיים ופרופילים, עם ניסיון של יותר מ-45 שנים. נוכח מוצריה הנפוצים בכל העולם במגוון רחב של שווקים ויישומים, פלזית-פוליגל יוצרת מסלול הצלחה המשלב חדשנות, איכות ושירות. פלזית-פוליגל ממשיכה לספק מוצרים ששמם הולך לפניהם בכל העולם בזכות העמידות, החוזק, כושר העברת האור, הציפויים המיוחדים, קלות ההתקנה והאיכות המעולה. מוצרים אלה מספקים פתרונות פונקציונליים אופטימליים למעברי מקורים סככות, קירויים לבריכות, מערכות קירוי, פתחי תאורה חממות ביתיות ומסחריות, עיצוב פנים, מתקני תצוגה בנקודות מכירה, שילוט, זיגוג חלונות ועוד ועוד.


איכות

קבוצת פלזית-פוליגל צברה מוניטין בתחומה בזכות האיכות הבלתי מתפשרת והחדשנות שלה. היא מוסמכת לפי תקן ISO 9001:2015 כמו גם לפי תקנים הנדסיים בינלאומיים רבים (זמינות לפי דרישה). פלזית-פוליגל משקיעה רבות בפיתוח מוצרים ובתמיכה טכנית ברחבי העולם ומסורה לשירות לקוחות ברמה עולמית, דבר המבטיח את יכולתה לשמור על היתרון התחרותי שלה בשוק.


נוכחות עולמית

קבוצת פלזית-פוליגל מקיימת קשר הדוק עם השוק ומספקת את שירותיה ביותר מ-60 ארצות. היא מפעילה חברות בנות בינלאומיות ומרכזי שיווק והפצה בכל העולם.

Plazit Polygal Inc.
אחראית על שוקי צפון אמריקה, קנדה ומקסיקו, מיקום: המפעל הראשי – Charlotte, NC, USA,‏ 3 מרכזי הפצה ואחסון נוספים

Plazit Polygal SUD
אחראית על שוקי אמריקה הלטינית, נמצאת ב-Casablanca, Valparaíso – צ'ילה

Plazit Polygal Vostok
אחראית על השוק הרוסי ומדינות חבר העמים מיקום: המפעל הראשי – Korovskaia רוסיה, 4 מרכזי אחסון והפצה נוספים

Plazit Polygal Iberica
אחראית על השווקים ברחבי העולם, מיקום: Girona, ספרד

Plazit Polygal Bulgaria
אחראית על שוקי אירופה, מיקום: Stara Zagora, בולגריה

Plazit Polygal Israel
אחראית על השוק הישראלי ועל השווקים הבינלאומיים, מיקום: קיבוץ גזית, ישראל

מומחיות

המומחיות של קבוצת פלזית-פוליגל ביישומי פוליקרבונט עולה בקנה אחד עם הבנה עמוקה בצרכים של המגזר האדריכלי והמגזר החקלאי. פלזית-פוליגל פיתחה שורה ארוכה של מוצרים חדשניים וביססה את מעמדה כגורם חדשן בתעשיית החיפוי התרמופלסטי.

מגוון רחב של מוצרים

לוחות רב-שכבתיים

קבוצת פלזית-פוליגל מציעה מגוון רחב של מוצרים ואבזרים רב-שכבתיים מפוליקרבונט, העונים על הדרישות של רוב היישומים; בין אם מדובר בהחדרת אור ובידוד מחום או החדרה של אור וחום בעונת החורף, פלזית-פוליגל תספק פתרון מועיל לכל פרויקט.

לוחות מלאים

קבוצת פלזית-פוליגל מציעה לוחות מלאים בשיחול במגוון רחב של חומרים , SAN, PETG, GPPS מאקריליק ומפוליקרבונט במגוון רחב של מידות ועוביים עם או בלי טיפול לסינון קרינת UV. מוצרי לוחות פוליקרבונט מיוחדים כוללים לוחות דקים מיוחדים עד 0.75 מ"מ, ציפויי לוחות מעכבי בעירה עמידים לשפשוף, כמו גם לוחות מיוצרים לפי מידה ולוחות עמידים להולם (אימפקט).

לוחות גליים (Corrugated)

לוחות PC מלאים גלניים הם מוצרים איכותיים, קלי משקל, פשוטים להתקנה ותכונותיהם הפיזיקליות המעולות הופכות אותם לפתרון אידיאלי ליישומי קירוי. המוצרים מוצעים בגימור שקוף, שקוף למחצה ומפזר אור, ובדרגות שונות של העברת אור.

 

פלזית פוליגל במספרים


עובדים

מעל 1000 עובדים באתרי הקבוצה ברחבי העולם


ניסיון

מעל 45 שנות ניסיון


אתרי ייצור

רוסיה

ארה''ב

צ'ילה

בולגריה

ישראל

ספרד


לקוחות

מעל 1200 מפיצים ולקוחות ברחבי העולם


פריסה עולמית

עובדים במעל ל 50 מדינות ברחבי העולם


הערכים שלנו


מגוון פתרונות לכל צרכי הלקוח

חדשנות בשוק

מעל 40 שנות ניסיון, ביצועים ואיכות

מגוון יישומים ושווקים